Bardzo udany obóz przygotowawczy w Biłgoraju

Nasi piłkarze właśnie wrócili z obozu w Biłgoraju, okazał się on bardzo udany i wszyscy wrócili zadowoleni. Chłopaki rozegrali sparingi z drużynami 2000 i 2001 OSiRu Biłgoraj oraz turniej, w którym uczestniczyły cztery drużyny. Nasi zawodnicy spisali się świetnie i zostali zwycięzcami turnieju z kompletem punktów. Warto zauważyć, że drużyna OSiR Biłgoraj 2000 jest wicemistrzem województwa lubelskiego, a nasi chłopcy wygrali z nimi oba mecze sparingowe pierwszy 2:1- dwie bramki Łukasza Kozubskiego oraz 1:0- bramkę strzelił Bartłomiej Nowakowski.Chłopcy uczestniczyli także w zajęciach plażowej piłki nożnej, fitnessu, mieli dostęp także do jacuzzi, rowerków wodnych.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z obozu, ponieważ wszyscy pokazali, że można na nich liczyć.